Wybierz usługę dla siebie

Pakiety, które przygotowałam są dokładnie przemyślane tak, by każdy z moich pacjentów mógł dopasować rodzaj współpracy do własnych preferencji oraz możliwosci. Każdy pacjent i Ich historie są inne, dlatego i proponowane rozwiązania muszą być różne i odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Pakiet Opieki Miesięcznej – dedykowany pacjentom na początku swojej drogi do zdrowia czy wymarzonej sylwetki. Stały kontakt z dietetykiem daje poczucie bezpieczeństwa i pozwala rozwiewać na bieżąco pojawiające się wątpliowści.

Indywidualny Plan Żywieniowy, który jest składową tego pakietu, to rozwiązanie również dla osób cierpiących na różne dolegliwości i jednostki chorobowe, zwłaszcza w przypadkach eliminacji poszczególnych grup produktów lub wzajemnie wykluczających się zaleceń przy klilku jednostkach chorobowych.

Kompleksowa Analiza Stylu Odżywiania – stanowi zestaw materiałów informacyjnych z zakresu odżywienia, błędów żywieniowych, potrzebach energetycznych i odżywczych organizmu. Polecany pacjentom świadomym i samodzielnym w planowaniu i prowadzeniu swojego żywienia.

Wizyty pojedyncze – stworzone dla pacjentów, którzy myślą o współpracy, ale wciąż szukają na nią pomysłu – wizyty pojedyncze dają większą swobodę w planowaniu konsultacji i nowych jadłospisów.

Rodzaj wspólpracy zawsze ustalamy pod koniec pierwszej konsultacji, zgodnie z Twoim ostatnim zdaniem – ja jestem Twoim dobrym doradcą – widzę, czego mozesz potrzebować i staram się Ci to zapewnić. Nasza współpraca ma być dla Ciebie odciążeniem, a nie problemem, dlatego rodzaje współpracy możesz ze sobą łączyć, dobierać wizyty pojedyncze albo same jadłospisy – bez częstych wizyt kontrolnych lub odwrotnie.

Pamiętaj, że jestem tutaj dla Ciebie, a oferta ma być skrojona na Twoją miarę 🙂